O naší společnosti

VÍTKOVICE ENVI, technologie pro čistější světNadzemní nádrže jsou vyráběny ve společnosti VÍTKOVICE od roku 1966.

VITKOVICE ENVI a.s.  je tradiční český výrobce smaltovaných plechů, ocelových nádrží s různou povrchovou úpravou (smaltováním, ochranným nátěrem, pozinkováním) nerezových nádrží. Nádrže jsou také základním stavebním prvkem environmentálních technologických souborů, jako jsou čistírny odpadních vod a bioplynové stanice.

Patříme do nejvýznamnější středoevropské strojírenské skupiny VÍTKOVICE, která má silnou pozici ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Díky vysoké kvalitě technologie výroby, bohatým zkušenostem a dobrým referencím vyváží dlouhodobě naše společnost VÍTKOVICE ENVI a.s. výrobky a technologie do celého světa.

VITKOVICE ENVI nabízí výrobky a služby s vysokou přidanou hodnotou rozvíjenou v rámci engineeringových oborů zahrnujících zemědělství, ochranu životního prostředí a využití obnovitelných zdrojů energie.

Využívá vlastní know-how při realizaci technologických celků a komponentů s využitím vlastní projekční, konstrukční, výrobní, dodavatelské a servisní  kapacity.

 

VÍTKOVICE ENVI a.s.

Sídlo:  Ruská 1142/30, 703 00 Ostrava-Vítkovice, Česká republika

Tel.: +420 595 954 315

E-mail: envi@vitkovice.com, sales.envi@vitkovice.com

IČ: 04528131

Společnost je registrována v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl B, vložka 10753.

 

Politika integrovaného systému managementu

Jsme členy  těchto asociací :

CzWA –  Asociace pro vodu ČR 
http://www.czwa.cz/

CzBA – česká bioplnová asociace

CzBA je členem: