MONTÉR OK, SMALTOVANÉ VĚŽE A NÁDRŽE

Náplň práce

Dělník-montér smaltovaných věží a nádrží

  • Pracovní poměr: Práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: Zkušební doba 3 měsíce
  • Jedná se o práci v terénu po celé ČR , Evropě i jinde ve světě
  • Možnost nástupu ihned

Požadujeme

  • Vzdělání: Odborné, vyučen
  • Jazyky: znalost jazyků vítána
  • Spolehlivost, samostatnost,flexibilnost
  • Fyzické předpoklady k výkonu této činnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • Základní svařečský kurz Z-E1,D-G2 výhodou

Nabízíme

5 týdnů dovolené

Kontakt

+420 724 970 560
kamila.pistkova@vitkovice.cz

GALVANIZÉR (tryskání, metalizace, nátěry)

Náplň práce

  • Pracovní doba : týdenní provoz na 3 směny

Požadujeme

Činnost profese je kumulovaná s využíváním těchto odborností:

  •  základní svářečský průkaz – plamen
  • základní svářečský průkaz – elektrický oblouk
  • vázač
  • jeřábník tř. A nebo O
  • obsluha TNS a plynových zařízení

Dále je vítáno profese : NATĚRAČ

Nabízíme

Kontakt

SEŘIZOVAČ (tryskání strojní, drobné zámečnické práce)

Náplň práce

Pracovní poměr: Práce na plný úvazek

Pracovní doba:  jednosměnný provoz (ranní)

Požadujeme

Činnost profese je kumulována s využitím těchto profesí.

  • vazač
  • jeřábník tř.A

Nabízíme

Kontakt