Úspěch v rámci našeho projektu v Panamě

10/10/19

Panama

Oznamujeme významný úspěch v rámci našeho projektu v Panamě. Hlavním cílem projektu je dodávka nádrží pro italskou společnost Chematek. Stavba probíhala pod naším dozorem v oblasti El Real v Panamě.

Witkowitz Envi a.s. do Panamy pravidelně dodává a již delší dobu zde realizujeme výstavby a mnoho dalších je již naplánováno do dalších následujících let. Jedná se zejména o nádrže na skladovaní vody do různých technologií.

Panama je nejrychleji rostoucí ekonomikou zemí Střední Ameriky a v rámci celé Latinské Ameriky si udržuje přední postavení. Tento přímořský stát leží mezi Tichým oceánem a Karibským mořem v nejužší části Střední Ameriky. Rozvoj Panamy spočívá zejména v tom, že představuje jedno z hlavních logistických center světa (prochází jím 5 % světového obchodu).

Zásadní je ovšem zmínit návštěvu panamského prezidenta Laurentina Cortiza. Tato významná návštěva podpořila důležitost našich projektů na těchto kontinentech. Bylo nám ctí představit kompletní hotovou stavbu s účastní právě prezidenta Cortiza.